Sap Forum

Yine bir konferans ve yine bilgi dağarcığımıza yaptığımız güzel yatırımlar. Öncelikle konferans konusu başlı başına sap sistemi, tümleşik parçaları ve kullanıcı deneyimleriydi. Katılan kitle şirketlerde it, ik, satın alma ve iş analitiği geliştirme ekipleriydi. Bir ik cı olarak kendi payıma düşenler; bu tip bir sistemin kendini geliştirmeye adaması ve yaptıkları çalışmaları incelemek oldu.

photo 1

Hemen her firmada sap sistemleri kullanılmaktadır. Kimisi satış kaydını, kimisi özlük işlerinin takibini yapmaktadır. Tabi bununla bitmiyor. Sap gelişmiş teknolojisi, profesyonel desteği ve kurum ihtiyaçlarına yönelik gelişim ve Kişiselleştirilmiş programlar sunmaktadır. Adeta her işinizi takip edebilmeniz için size dijital bir asistan, raporlamacı, arşiv gibi hizmetler sağlıyor.

Çok çeşitli kullanıcı firmaların kendilerine has kullanım deneyimleri olayı pekiştirmenizi daha kolay hale getiriyor.

Bu kadar büyük bir firmanın böylesi bir pazarda lokomotif olması kolay bir iş değil. Sürekli geliştirme ile birlikte girdiği her alanda profesyonel olmayı tercih etmiş bir yapıdan bahsediyorum. Örnek alınması gereken ar-ge, ür-ge ve destek Sistemleri var. İşin gereklerinin yanı sıra ayrıca kendine has bir mantalite ile formu oluşturmuşlar.

Konferans Salonu Haliç Kongre Merkeziydi. Alan uzunlamasına çok büyük ve iş alanlarına istinaden salonlar karışıktı. Mesela her iş koluna ayrı bölümler tahsis edilse o zaman pek sorun yaşanmazdı. Mesela bir oturum için baya bir yol katedip vardiğinizda o oturumun son cümlesini duymak hüsran olabiliyor =) Gün güneşli, yer Haliç kenarı, yemekler ve ikramlar güzel olunca sıkıntılar unutulabiliyor.

photo 5

Beraber katıldığım Zuhal Aslan ve Seda Küçük ile sohbet etme şansım da oldu. Davet ve organizasyon için ayrıca teşekkür ederim. Bir dahaki forumu merakla bekliyorum.

wpid-wp-1402872556221.png

Yazı Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close