Ödüllü Blog İK Amatörü

İnsan Kaynakları Amatörü blogum ilk resmi ödülünü aldı.

Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği kongresi kapsamında geleneksel hale dönüştürülen 2. İk Blogger ödüllerinde finalist olarak ödüle layık görüldüm.
Peryön bu ödülü takdim ederken Türkiye’nin en iyi ik bloggerları diye tanıtıyor. Bu yılın en iyi 3 bloggerından biri olmak gurur verici.

20141106_130057

Ödüle Uzanan Yolculuk
İlk olarak geçtiğimiz sene yine kongre kapsamında kazanan ik bloggerı sevgili Aydan Çağ sahnede bu ödülü alırken, zaten yazmakta olduğum blogumla seneye o sahneye ben de çıkacağım demiştim.
O gün kafama koyduğum bu hedef için önümde tam 1 yıl vardı. Bu süreçte blogumun özgün içeriğine, taşıdığı değerlere ve okurların geri bildirimine oldukça fazla özen gösterdim. Okunan ve yorumlanan her yazım beni daha da teşvik etti. Hedefimden yılmadan içerik üretmeye ve benim gibi blogger olan arkadaşlarımla, okurlarımla ve hatta sosyal medya hesaplarımda bulunan çevremle sürekli paylaşım içerisinde olmaya devam ettim. Ve sonunda muradıma erdim. Artık blogum resmi olarak ilk ödülünü kazandı.

Yaşadığım gurur ve mutluluk tarif edilemez. Çünkü çok önemsiyordum bu ödülü.
Beni en mutlu eden şeylerden birisi de yarışmaya katıldığım günden itibaren beni aleni veya özel olarak destekleyen, inanan ve seven insanların güvenini boşa çıkarmamış olmaktı.
Bu ödül hiçbir şeyin sonu değil. Adeta bir başlangıç. Bu ödül beni daha güçlü olmaya ve daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlamaya teşvik edecek.

Ödül ile daha büyük işler başarabileceğimin bir teminatı olan güveni elde ettim.
Ödül bana bu ruhumu kaybetmememi ve bu dünyaya daha fazla yarar sağlamamı söylüyor.

Bu ödülün İnsan Kaynakları Amatörü bloguna verilmesinin verdiği büyük mesajlar var.
En önemlisi de; başarılı olmak için çok önemli bir okul okumaya, çok büyük bir kurumda yüksek ünvanlarda çalışmaya ve her şeyin önünüze hazır olarak serilmesine gerek yok.
Başarılı olmak için çok çabalamak ve hedeflerinden vazgeçmemek gerekiyor.

Resmi olan ilk ödülüm Peryön tarafından verilse de gayri resmi olarak sosyal medyada veya yüzyüze bana tebriklerini ileten, yazılarımı okuyan, paylaşan ve yorumlayan okurlarımdan gelmişti.
Kongrenin ilk günü tanıdğım ve hatta tanımadığım onlarca insanın bıyıklarımdan beni tanıyarak gelip başarı diledikleri, güvendikleri ve değerli olduğumu hissettirdikleri için teşekkürler.

Ayrıca bu yarışmanın birincisi i-Kulis.net Zuhal Arslan Çiftçi ve benimle birlikte ikinciliği paylaşan İbrahim Babadağı’ nı tebrik ederim.

Teşekkürler!

Bana inanan ve bir gün olsun desteklemekten bıkmayan eşim Neslihan’a, kardeşlerime, aileme, özel ve sosyal çevreme, sevdiklerim ve sevenlerime, tüm ik blogger camiasına, kimi zaman mentorum kimi zaman da arkadaşım olan tanıdıklarıma ve hatta hayatına bilmeden dokunduğum, şuan yazmayı unuttuğum değer katan herkese sonsuz Teşekkürler. Siz olmasaydınız başaramazdım.

Sevgili Özlem Helvacı başta olmak üzere tüm Peryön ailesine, oylamaya katılan tüm seçmenlere ve juride bulunan birbirinden değerli herkese Teşekkürler.

Bu bıyığa güvenmeye devam edin!

#BuBıyığaGüven

wpid-wp-1402872556221.png

Ödüllü Blog İK Amatörü” için bir yorum

  1. Tebrikler dayicim

    Beğen

Yazı Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close