Sendromsuz Pazartesi Zirvesi

akademi34,5

#SPZ15 

Şimdiye kadar konferansların ciddi yanı ile karşılaştınız. Eğlenebildik mi? Belki. Peki daha çok eğleneceğiz desem? Eğlence odaklı bir iş dünyası buluşması. Hem prestijli şirketler, hem sponsorlar, hem de değerli katılımcılar. Bunlara kokteyl / network zamanı ekleyelim. Karaoke sahnesi. Bir de Gökhan Tepe konseri. David Şaboy dan bir dj performansını unutmamak lazım. İşte oldu. Şimdi eğlenebiliriz.

spz-logo
Çalışan Motivasyonu ve Eğlence

Yıllar önce çalışanın motivasyonu hakkında bir fikir doğdu. Çalışanlar daha kaliteli iş yapmak için işi içselleştirmek ve samimileştirmek istiyorlardı. Bu vesile ile eğlenerek çalışma ve oyunlaştırma kavramları oluşturuldu. Peki bu kavramlar kaç şirkette uygulandı?

İş Yerinde Eğlence Kültürü

Herkesin bildiği bir konudur bu. Büyük kurumlar esnek değil aksine çok ciddi ve çizgisinden şaşmaz. Küçük şirketler de denizde dalgalanan minik kayıklar gibi. Bir o yana bir bu yana savrulan… Pek az şirket çalışanın eğlenerek iş yaptığında daha kaliteli sonuçlar ortaya çıkarabileceğinin farkında. Çoğu şirket ise bunun suistimale döneceği kanaatinde. Yani çalışana güvenmiyor. Peki senin kurum olarak güvenmediğin çalışan, sana neden güvensin ki?

AFİŞ-1
İş yerinde eğlencesiz, sabit ve ciddi ortamlar pazartesilerin sendrom konusu olmasına gebe. Çünkü çalışan 2 günlük tatilin ardından tekrar o ortama gireceği için mutsuz. İlk hedef pazartesileri şenlendirmek. Yani çalışanların pazartesiden keyif almalarını sağlamak. Ardından Kurum içi eğlence kültürünü oluşturmak.

Tüm bu konuların konuşulacağı ve doyasıya eğlenebileceğimiz bir zirve huzurlarınızda. Yapmanız gereken 6 Nisan Pazartesi işten biraz erken çıkıp bu zirveye katılmak.

Not: Sponsorluk, Stant ve Katılım için benimle irtibata geçebilirsiniz.

#BuBıyığaGüven

Yazı Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close