Gelişen İnsan Kaynakları

akademi34,5

Kurumlarda insan kaynakları profesyoneli arayışımızda öncelikli olarak deneyimli adaylara yöneliyoruz. Deneyimli adayın avantajları kadar dezavantajları da olabiliyor. Kurumun öz kaynaklarını kullanarak kendi içinden yetiştireceği adayların olması her açıdan daha uygun olur.

“Başkasının bedenine göre dikilmiş bir ceket ya size pot gelir, ya da dar. Oysa kendi bedeninize göre ceket yaptırdığınızda ne dar olacaktır ne de pot. Dolayısıyla kendi çalışanınızın eğitilmesi hem kurum hem de diğer çalışanlar için güzel bir uygulamadır.”

Hem kurum kültürüne hem de işleyişlerine olan adaptasyonunu düşünürsek çalışanınızın tek eksiği yetkinliktir. Yetkinlik eğitimleri aldırmanız ve bunun için de ayrıca bir bütçe oluşturmanız gerekir. Bütçe dışı olan bu maliyetler çoğu zaman kurumu zora sokabilir. Bu konuyla ilgili yaptığım tanıtımda, kurumlara özel ik eğitim paketleri uygun ücret karşılığında alınabiliyor.

Kurumun yetkin bir insan kaynakları personelinin olması, kendi çalışanına önem vermesi, onu eğitmesi ve bunları yaparken de maliyetleri düşük tutması en önemli konu. Burada bahsettiğim kampanya gereği de kurumun çalışanına yatırım yapması hem kolay hem de daha ucuz.

human resources

Eğitim Paketleri

“Gelişen İnsan Kaynakları” PDR HR firmasının kurumlara özel büyük kampanyasının ismidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kurumlar için kısa bir bilgi aktarımı yapmak istiyorum.

4 gün süreli “Temel İnsan Kaynakları paketi” içerisinde Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri ve Uzman Eliyle Çıkış Mülakatı eğitimleri bulunuyor.

yine 4 gün süreli “Uzman Paketi” içinde Yetenek Yönetimi ve İnsan Kaynakları Uygulamalarında Değerlendirme Merkezi Yönetimi eğitimleri bulunuyor.

Bu eğitim paketlerinin dışında 6 gün süreli “Herkes için İnsan Kaynakları paketi” içerisinde Stratejik Eğitim Yönetimi, Etkili Performans Değerlendirme Teknikleri ve Fark Yaratan İnsan Kaynakları Yönetimi olmak üzere 3 farklı eğitim bulunmaktadır.

Bu kampanya kapsamında yararlanmak istediğiniz paket seçimindeki eğitimlere farklı çalışanlarınızı gönderebileceğiniz gibi, aynı çalışanınız da yararlanabilir.

Ayrıca eğitim katılımcılarına 1 ay süreli ücretsiz olarak www.hizliegitim.com üzerinden sınırsız online eğitim hakkı tanımlanacaktır.

Detaylı bilgiyi PDR-HR ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

bulten

 

#BuBıyığaGüven

Yazı Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close