Amatörün Özeleştirisi

Sevgili Burçin Şoray Erdağ ve Gökhan Yılmaz ın başlattığı İK Blog özeleştiri furyasını destekliyorum. Her ne kadar özeleştiri yapmanın zor olduğunu bilsemde bu güzel bir hamledir. Ben özeleştiri yaptığımda uygularım çünkü. Tabi yapabilirsem.

Genellikle dışarıdan gelen eleştirilere kulak asıyorum. Onlar çok önemli geri bildirimler çünkü. Bu güne kadar blogumda onay vermediğim bir yorum bile yok. Bu önemli bir şey. Goygoy da olsa, yazımı hunharca eleştirse de yayınlarım. Takdir okuyucunundur çünkü. Her fırsatta okuyucularıma ve sektör dışındaki insanlara fikirlerini soruyorum.

photo-17042012124625

Şimdi gelelim iğneyi kendimize batırmaya.

  • Diğer bloggerların hemen hepsini okuyordum. Hatta çoğuna da yorum yazarım. Fakat karşılık alamayınca yavaştan bıraktım. Tekrar devam etmeliyim.
  • Çoğu bloggerın yazılarını paylaşırdım. Hatta kendim yazıya bir başlık oluşturur sosyal medya hesaplarımdan paylaşırdım. Bu kısımda da destek göremediğim için bıraktım. Tamamını olmasa da bazılarını paylaşmaya tekrar başlayabilirim.
  • Öğrencilere karşı hassasiyetimi bilmeyen yoktur. Onlara çeşitli fırsatlar yaratmaya çalışıyorum. Bu kısımda konuk yazar olarak ağırlamak bir motivasyon olacaktır. Bu kısımda da teklifleri değerlendireceğim.
  • Blogumda otoriter ve kesinlik bildiren, mevzuatları veya makaleleri kullandığım başucu yazıları yok. Bu konuda biraz esneklik sağlayarak bazı tanımlı ve kaynaklı yazılara geçebilirim.
  • Kasım 2014 de başladığım (V-Blog) Video Blog sayfama sadece 3 tane video çekebildim. Üşengeçlik yaptığımın farkındayım. O sayfaya tekrar videolar yükleyeceğim.
  • #BıyıklıSohbetler sayfamı da uzun zamandır güncellemiyorum. Bu konuya tekrar yer verip sohbetleri video ve röportaj formatında tekrar yapacağım.
  • Konferans Takvimi sayfamda daha fazla detay bilgi verebilmeliyim.
  • Sektörel Haberler sayfamı farklı bir biçime sokup güncel olmasını sağlamalıyım.
  • Sitemin tasarımını tekrar güncelleyeceğim.

#BuBıyığaGüven

Yazı Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close