Bilişimin İletişimi

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4063″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]

İletişimi Bi Tık Arttıralım!

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Bilişim sektörü çalışanlarının çoğunlukta olan kısmı içe dönük ve iletişim konusunda daha az girişimde bulunmaktadır. Bu onların karakterleriyle alakalı bir durum olsa da kurum içerisinde sorunlar yaşanabilmektedir.

Bazen bir yazılımcı, bazen it departmanındaki uzman ile iletişim sıkıntısı yaşadığında işler aksar ve maliyet oluşturur. İletişim eğitiminde olduğu gibi karakter özellikleri ve diğer karakterlerle olan uyumlar öğrenildiğinde iletişimden doğan sorunlar azalır ve kuruma katkısı artar.

 

Oyunlaştırılmış bilişim iletişimi eğitimi ile verim almak daha da kolay.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Başvurmak İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23000000|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” txt_align=”center” style=”flat” color=”grey” add_button=”right” btn_title=”İletişime Geçin” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” use_custom_fonts_h2=”true” h2_link=”url:http%3A%2F%2Falicevatunsal.com%2Filetisim||target:%20_blank” btn_link=”url:http%3A%2F%2Falicevatunsal.com%2Filetisim||target:%20_blank” btn_button_block=”true” btn_add_icon=”true” css=”.vc_custom_1512814574344{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” use_custom_fonts_h4=”true”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close