Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4067″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

“Bir zamanlar yalnızca ürün tasarımında kullanılan yaklaşım, kurumsal kültüre ilham veriyor.” John Kolko

Tasarım odaklı düşünme, yaratıcı ve stratejik düşünme becerilerinin yüksek olduğu kişilerde oluşur. Kişilerin düşünce becerileri arttıkça kurum içerisindeki Tasarımsal Zeka da gelişir.

Tasarım odaklı düşünme eğitimleri için hem yaratıcı hem de stratejiyi kullanıyoruz. Bu iki düşünme becerisine ait metodlar ile kişilerde belirgin bir gelişim söz konusu oluyor.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3676″ img_size=”medium” alignment=”right”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_empty_space][vc_column_text]

Tasarım Odaklılık:

Var olanla yetinmeyip, herhangi bir şeyi daha pratik ve daha çekici hale getirme düşüncesidir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_column_text]Neden Tasarım Odaklı Düşünmeye İhtiyaç Var?

Günümüzde birçok şirkete karmaşa havası hakim. Bu karmaşa ürün, hizmet, süreçler ve sürekli değişen teknolojiden kaynaklanıyor. Kişiler karmaşa içerisinde yalnızca sorumluklarını yetiştirmeye gayret ediyor. Bu sayede kendi kendini geliştiren kurum kültürü rafa kalkıyor. Yönetsel pozisyondaki kişilerde ağırlıklı olarak karmaşaya yenik düşme gözlemlenirken, sorumluluklarını gerçekleştirmeye dahi zaman ayıramıyorlar.

Bu sebeple Tasarım Odaklı Düşünme becerisini geliştirmeleri gerekiyor. Bu sayede çeşitli süreçleri yeniden veya sıfırdan tasarlayarak daha pratik işleyen bir kurum ortaya çıkaracaklar.

Oyunlaştırılmış (gamification) Tasarım odaklı düşünme eğitimi yaratıcılığı ve stratejik düşünmeyi geliştirir, uygulamalı bir öğrenme ortamında takım çalışması sağlar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta h2=”Eğitim Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Başvurmak İçin” h2_font_container=”font_size:20px|color:%23000000|line_height:24px” h2_use_theme_fonts=”yes” txt_align=”center” style=”flat” color=”grey” add_button=”right” btn_title=”İletişime Geçin” btn_style=”flat” btn_color=”theme_style_2″ btn_align=”right” btn_i_align=”right” btn_i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” btn_link=”url:http%3A%2F%2Falicevatunsal.com%2Filetisim||target:%20_blank” btn_button_block=”true” btn_add_icon=”true” css=”.vc_custom_1512814397954{background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}” use_custom_fonts_h2=”true” h2_link=”url:http%3A%2F%2Falicevatunsal.com%2Filetisim||target:%20_blank” use_custom_fonts_h4=”true”][/vc_cta][/vc_column][/vc_row]

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close