Hakkımızda

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3707″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1516437993077{background-color: #e5edf9 !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1516438050747{background-color: #e5edf9 !important;}”][vc_empty_space][vc_column_text css=”.vc_custom_1516438638693{background-color: #e5edf9 !important;}”]

Gamification – Oyunlaştırma Eğitim ve Danışmanlığı

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”16px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kimiz?
Oyun Tabanlı Eğitim ve Oyunlaştırma Danışmanı Ali Cevat Ünsal

Ne yapıyoruz?
Gamification Danışmanlığı. Oyun Tabanlı Eğitim ve Oyunlaştırma Hizmeti. Kurum yönetici ve çalışanlarına yönelik Motivasyonel etkinlikler, kişisel gelişim, iç iletişim, takım çalışması, problem çözme, strateji, yaratıcılık, multitasking, açık sınıf, davranış değişikliği tasarımları yapıyoruz. Gamification ve Oyun mekaniklerini iş süreçlerine dahil ediyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?
Danışmanlık ve eğitim süreçleri öncesi kişilik analizi yapıyor ve bu sayede kişilerin öğrenme ve oynama biçimlerini tespit ediyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda kurum ve çalışanlara en doğru oyunlaştırma tasarımını hazırlıyoruz.

Neden Yapıyoruz?
Eğitimin sıkıcı ve sadece sunumdan ibaret olmaması gerektiğine inanıyoruz. Etkinliklerin piknik ve kokteyl ile sınırlandırılmaması gerektiğine inanıyoruz. Danışmanlığın yalnızca kitabi ve akademik bilgilerle yapılamayacağına inanıyoruz.

Nerede Yapıyoruz?
Kurum bünyesinde belirlenen eğitim ve etkinlik alanlarında, dış mekânda, çalışma masasında, kısacası kurum nereyi uygun görürse orada yapıyoruz. Açık sınıf eğitimlerde ise merkezi yerlerde eğitime ve katılımcılara uygun bir eğitim salonunda gerçekleştiriyoruz.

Ne Zaman Yapıyoruz?
Ön görüşme ve planlama sonrası tek seferlik veya periyodik olarak planlanan tarihlerde yapıyoruz.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1516438561056{background-color: #e5edf9 !important;}”][vc_empty_space][vc_column_text]

*Danışmanlık ve eğitim kısımlarında asıl hedef davranış değişimi olduğu için süreçlere gözlem ve ölçümleme de dâhil edilir.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”16px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4161″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes”][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=qPLXJ4qzOlI&t=56s” align=”center”][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row]

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close